Departament Vanzari
+4 021 323.78.30
+4 021 322.48.30
Email_sales2

Str. Vlad Dracul nr 6
sector 3, cod 031197
Bucuresti

945,12
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda




Descriere

10G XFP Optical Transceiver 10km

Specificatii tehnice

Caracteristici

• Suporta rate transfer 9.95Gb/s - 10.5Gb/s

• Putere disipata <2.0W

• Temperatura operare: -5°C to 75°C

• Conform RoHS-6 (lead-free)

• Mod functionare Hot-pluggable XFP

• Lungime maxima link 10km

• Transmisie 1550nm EML

• Full Duplex LC connector

• Include functie autodiagnosticare

APPLICATIONS

• 10GBASE-LR

Drivere, Firmware Si Alte Documente


PDF  Descarcati fisierul PDF cu specificatiile complete