Modem g.SHDSL cu port sincron V35/X21

Cod: P724     Producator: ZYXEL

Modem g.SHDSL cu port sincron V35/X21 | ZyXEL 1 | P724

Prestige 724, modem G.shdsl cu interfata V.35 sau X.21, rata maxima de transfer 2.3Mbps

726,21
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Multiplexor FMUX03 4E1 WDM A | CTC Union | FMUX03-4E1B-W20SCA-AC1

Multiplexor rack mountable 19", 1U, pentru 4 pana la 16 linii E1 pe fibra optica monomod ST/SC 1310nm. Exista doua modele de unitati centrale: 4 linii E1neexpandabila si 8E1 expandabila la 16. Distanta max. operare F.O. 30km, FMUX03 dispune de modul SNMP. ...

2.259,14
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Multiplexor FMUX03 4E1 WDM B | CTC Union | FMUX03-4E1B-W20SCB-AC1

Multiplexor rack mountable 19", 1U, pentru 4 pana la 16 linii E1 pe fibra optica monomod ST/SC 1310nm. Exista doua modele de unitati centrale: 4 linii E1neexpandabila si 8E1 expandabila la 16. Distanta max. operare F.O. 30km, FMUX03 dispune de modul SNMP. ...

3.247,52
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
indisponibil



Modul 8E1B I/F pentru FMUX03

Cod: FMUX03-MOD8E1B     Producator: CTC

Modul 8E1B I/F pentru FMUX03 | CTC Union | FMUX03-MOD8E1B

Modul 8E1B I/F suplimentar pentru FMUX03 (extindere cap. FMUX la 16E1).

838,07
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Multiplexor FMUX03-16E1B/1310S(SC)DC1 | CTC Union | FMUX03-16E1B/1310S(SC)DC1

Multiplexor rack mountable 19", 1U, pentru 4 pana la 16 linii E1 pe fibra optica monomod ST/SC 1310nm. Exista doua modele de unitati centrale: 4 linii E1neexpandabila si 8E1 expandabila la 16. Distanta max. operare F.O. 30km, FMUX03 dispune de modul SNMP. ...

2.915,02
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Multiplexor 4E1 WDM A, 40km, 25dB | CTC UNION | FMUX04-DC/SC 40A

Multiplexor 4E1 WDM A, 40km, 25dB

1.524,24
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Multiplexor 4E1 cu WDM A

Cod: FMUX04-AC/SC20A     Producator: CTC

Multiplexor 4E1 cu WDM A | CTC Union | FMUX04-AC/SC20A

Multiplexor rack mountable 19", 1U, pentru 4 pana la 16 linii E1 pe fibra optica monomod ST/SC 1310nm. Exista doua modele de unitati centrale: 4 linii E1neexpandabila si 8E1 expandabila la 16. Distanta max. operare F.O. 30km, FMUX03 dispune de modul SNMP. ...

1.351,39
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Multiplexor 4E1 WDM B, 40km, 25dB | CTC UNION | FMUX04-DC/SC 40B

Multiplexor 4E1 WDM A, 40km, 25dB

2.461,82
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Multiplexor 4E1 cu WDM B

Cod: FMUX04-AC/SC20B     Producator: CTC

Multiplexor 4E1 cu WDM B | CTC Union | FMUX04-AC/SC20B

Multiplexor rack mountable 19", 1U, pentru 4 pana la 16 linii E1 pe fibra optica monomod ST/SC 1310nm. Exista doua modele de unitati centrale: 4 linii E1neexpandabila si 8E1 expandabila la 16. Distanta max. operare F.O. 30km, FMUX03 dispune de modul SNMP. ...

940,10
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



FMUX04 - modul SNMP

Cod: FMUX04-SNMP     Producator: CTC

FMUX04 - modul SNMP | CTC UNION | FMUX04-SNMP

Modul SNMP, pentru echipamentele din gama FMUX04.

471,42
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
indisponibil





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc

Nr. trunchiuri