Cabinet ODF tip BOX cu 24 porturi, neechipat

Cod: CAB-ODF-24-box     Producator: OPTICNETWORK

Cabinet ODF tip BOX cu 24 porturi, neechipat | OPTICNETWORK | CAB-ODF-24-box

140,28
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Cabinet ODF Tip sertar complet echipat 24 SC/PC Duplex  SM | OPTICNETWORK | S-24-SC-DX

875,19
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cabinet ODF tip sertar cu 24 porturi, neechipat

Cod: CAB-ODF-24     Producator: OPTICNETWORK

Cabinet ODF tip sertar cu 24 porturi, neechipat | OPTICNETWORK | CAB-ODF-24

229,74
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Cabinet ODF tip BOX cu 24 porturi, echipat FC/PC Single Mode | OPTICNETWORK | CAB-ODF-12-FC

339,82
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cabinet ODF tip BOXcu 24 porturi,neechipat FC/PC Single Mode | OPTICNETWORK | CAB-ODF-24-FC

140,34
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cabinet ODF tip BOX cu 12 porturi, neechipat

Cod: CAB-ODF-12     Producator: OPTICNETWORK

Cabinet ODF tip BOX cu 12 porturi, neechipat | OPTICNETWORK | CAB-ODF-12

140,28
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cabinet ODF rack 19 GPX-4822- 48 Fibre

Cod: GPX-4822-48     Producator: OPTICNETWORK

Cabinet ODF rack 19 GPX-4822- 48 Fibre | OpticNetwork | GPX-4822-48

OFD GPX-4822 48 conexiuni rackmontabil 19" 2.9U contine 4 casete tip sertar ,48 tuburi termoretractabile, se pot monta 24 adaptori SC/FC/ST/LC, dimensiune 486x270x128mm

377,16
RON cu TVA

Garantie
12 luni
Disponibilitate
disponibil



Cabinet ODF rack 19 GPX-4822- 72 Fibre

Cod: GPX-4822-72     Producator: OPTICNETWORK

Cabinet ODF rack 19 GPX-4822- 72 Fibre | OpticNetwork | GPX-4822-72

OFD GPX-4822 72 conexiuni rackmontabil 19" 3.9U contine 6 casete tip sertar ,72 tuburi termoretractabile, se pot monta 72 adaptori SC/FC/ST/LC, dimensiune 486x270x182mm

414,87
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Cabinet ODF GPX-4824- 48 Fibre, 24 porturi ST, neechipat | OpticNetwork | GPX-4824-48

ODF GPX-4824 - 48 conexiuni rackmontabil 19", 2.5U, contine 4 casete tip sertar ,48 tuburi termoretractabile, si se pot monta 48 adaptori SC/FC/ST, dimensiune 486X348X110mm

320,59
RON cu TVA

Garantie
12 luni
Disponibilitate
disponibil



Cabinet ODF GPX-4830- 24 Fibre - complet echipat, SM | OpticNetwork | GPX-4830-24SC

ODF GPX-4830 24 conexiuni rackmontabil 19" contine 1 casete tip sertar glisanta ,24 tuburi termoretractabile, si 24 adaptori SC ,24 pigtails cu conetori SC/PC, tip 0.9mm,lungime 0.5m SM simplex, dimensiune ODF  430mm×300mm×100mm

303,60
RON cu TVA

Garantie
12 luni
Disponibilitate
la comanda





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc

Nr. conexiuni