TERMINAL BOX 1-SC

Cod: SBN-FP     Producator: OPTICNETWORK

TERMINAL BOX 1-SC | OPTICNETWORK | SBN-FP

27,17
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cabinet ODF tip BOX cu 12 porturi, neechipat

Cod: CAB-ODF-12     Producator: OPTICNETWORK

Cabinet ODF tip BOX cu 12 porturi, neechipat | OPTICNETWORK | CAB-ODF-12

152,44
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cabinet ODF tip BOX cu 24 porturi, neechipat

Cod: CAB-ODF-24-box     Producator: OPTICNETWORK

Cabinet ODF tip BOX cu 24 porturi, neechipat | OPTICNETWORK | CAB-ODF-24-box

152,44
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Terminal box 4 SC

Cod: SBN-ZE     Producator: OPTICNETWORK

Terminal box 4 SC | OPTICNETWORK | SBN-ZE

40,76
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cabinet odf tip BOX 2u 19" fara conectori

Cod: CAB-ODF-48-2U     Producator: OPTICNETWORK

Cabinet odf tip BOX 2u 19" fara conectori | OPTICNETWORK | CAB-ODF-48-2U

264,94
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cabinet odf tip BOX 4u 19" fara conectori

Cod: CAB-ODF-96-4U     Producator: OPTICNETWORK

Cabinet odf tip BOX 4u 19" fara conectori | OPTICNETWORK | CAB-ODF-96-4U

421,18
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cabinet ODF Tip sertar complet echipat 24 SC/PC Duplex  SM | OPTICNETWORK | S-24-SC-DX

951,05
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cabinet ODF tip sertar cu 24 porturi, neechipat

Cod: CAB-ODF-24     Producator: OPTICNETWORK

Cabinet ODF tip sertar cu 24 porturi, neechipat | OPTICNETWORK | CAB-ODF-24

297,20
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cabinet ODF tip BOX cu 24 porturi, echipat FC/PC Single Mode | OPTICNETWORK | CAB-ODF-12-FC

369,28
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cabinet ODF tip BOXcu 24 porturi,neechipat FC/PC Single Mode | OPTICNETWORK | CAB-ODF-24-FC

152,51
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc

Nr. conexiuni