ConectorSC/APC SM

Cod: SC-SC/APC-SM     Producator: OPTICNETWORK

ConectorSC/APC SM | OpticNetwork | SC-SC/APC-SM

Conector SC/APC-SC/APC Single Mode

3,77
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Conector FC/PC MM

Cod: FC/PC MM     Producator: OPTICNETWORK

Conector FC/PC MM | OpticNetwork | FC/PC MM

Conector FC/PC-FC/PC MM

4,15
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Conector SC/PC MM

Cod: SC/PC MM     Producator: OPTICNETWORK

Conector SC/PC MM | OpticNetwork | SC/PC MM

3,40
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Conector LC/PC MM

Cod: LC/PC MM     Producator: OPTICNETWORK

Conector LC/PC MM | OpticNetwork | LC/PC MM

Conector LC/PC-LC/PC MM

3,77
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
la comanda



Conector LC/PC SM

Cod: LC/PC SM     Producator: OPTICNETWORK

Conector LC/PC SM | OpticNetwork | LC/PC SM

Conector LC/PC-LC/PC SM

9,82
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Conector SC/PC SM

Cod: SC/PC SM     Producator: OPTICNETWORK

Conector SC/PC SM | OpticNetwork | SC/PC SM

Conector SC/PC-SC/PC SM

3,77
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Conector FC/PC SM

Cod: FC/PC SM     Producator: OPTICNETWORK

Conector FC/PC SM | OpticNetwork | FC/PC SM

Conector FC/PC-FC/PC SM

4,91
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Conector SC/PC MM DX

Cod: SC/PC MMDX     Producator: OPTICNETWORK

Conector SC/PC MM DX | OPTICNETWORK | SC/PC MMDX

8,25
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Conector mecanic SC/APC

Cod: SC/APC     Producator: OPTICNETWORK

Conector mecanic SC/APC | OPTICNETWORK | SC/APC

16,24
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc