adaptor cuplor SC/PC-SC/PC Duplex

Cod: SC-SC/PC-DSM     Producator: OPTICNETWORK

adaptor cuplor SC/PC-SC/PC Duplex | OPTICNETWORK | SC-SC/PC-DSM

8,53
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Adaptor FC/PC-LC/PC simplex SM

Cod: FC-LC/PC-SSM     Producator: OPTICNETWORK

Adaptor FC/PC-LC/PC simplex SM | OpticNetwork | FC-LC/PC-SSM

Adaptor cuplor FC/PC-LC/PC simplex SM

140,74
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Adaptor FC/PC-FC/PC simplex MM

Cod: FC-FC/PC-SMM     Producator: OPTICNETWORK

Adaptor FC/PC-FC/PC simplex MM | OpticNetwork | FC-FC/PC-SMM

Adaptor cuplor FC/PC-FC/PC simplex MM

4,02
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Adaptor FC/PC-FC/PC simplex SM

Cod: FC-FC/PC-SSM     Producator: OPTICNETWORK

Adaptor FC/PC-FC/PC simplex  SM | OpticNetwork | FC-FC/PC-SSM

Adaptor cuplor FC/PC-FC/PC simplex SM

7,76
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Adaptor FC/PC-FC/PC simplex  SM hexagonal | OPTICHINA | FC-FC-PC SSM hexag

Adaptor FC/PC-FC/PC simplex SM hexagonal

8,04
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Adaptor SC/PC-SC/PC simplex Single Mode

Cod: SC-SC/PC-SSM     Producator: OPTICNETWORK

Adaptor SC/PC-SC/PC simplex Single Mode | OpticNetwork | SC-SC/PC-SSM

Adaptor cuplor SC/PC-SC/PC simplex Single Mode

5,49
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



ADAPTOR SC-SC/APC SM SIMPLEX

Cod: SC/SC/APC Adaptor     Producator: OPTICNETWORK

ADAPTOR SC-SC/APC SM SIMPLEX | OPTICNETWORK | SC/SC/APC Adaptor

4,97
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



ADAPTOR E2000/APC SM SIMPLEX | E2000/APC-ADAPTOR

32,97
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Adaptor SC-SC OM3 SIMPLEX

Cod: SC-SC MM OM 3 SX     Producator: -

Adaptor SC-SC OM3 SIMPLEX | SC-SC MM OM 3 SX

4,20
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



ADAPTOR SC-ST MM OM 3 DUPLEX

Cod: SC-ST-OM3     Producator: OPTICNETWORK

ADAPTOR SC-ST MM OM 3 DUPLEX | OPTICNETWORK | SC-ST-OM3

23,28
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc