4ch FXO fiber converter

Cod: FRM220-FXO-4     Producator: CTC

4ch FXO fiber converter | CTC UNION | FRM220-FXO-4

3.409,31
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Repetor 155Mbps cu management WDM 20km type A, 1310nm MM | CTC UNION | FRM220-155MS-SC002-SC20A

1.606,89
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Kit montare in rack pentru FRM220-CH04A-AC/DC/AD | CTC UNION | FRM220-CH04A-RMK01

43,86
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Multiplexor E1(RJ45)+ 1 Fast Ethernet fiber slot (SFP) | CTC UNION | FRM220-FOM01-SR

Multiplexor E1/T1 RJ45 + 100Mbps Ethernet Fibra optica optional modul SFP

1.397,64
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cartela Dual Converter 10/100BaseTX la 10/100BaseFX | CTC UNION | FRM220-10/100iS-2

473,68
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Repetor 155Mbps cu management WDM 20km type B, 1310nm MM | CTC UNION | FRM220-155MS-SC002-SC20B

1.606,89
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Multiplexor 4xE1+ 1xFast Ethernet, fiber slot (SFP) | CTC UNION | FRM220-FOM04-SR

Multiplexor 4xE1+Fast Ethernet la RS232

1.923,96
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Four slot chassis with built-in AC power, 65W | CTC UNION | FRM220-CH04A-AC

725,14
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



RS232/485 over fiber, SFP slot | CTC UNION | FRM220-SERIAL-SFP

766,07
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



4ch FXS fiber converter

Cod: FRM220-FXS-4     Producator: CTC

4ch FXS fiber converter | CTC UNION | FRM220-FXS-4

3.409,31
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc