Convertor FE la FO, SM  WDM A, 20Km, unmanaged | CTC UNION | FMC-10/100-SC20A

307,46
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Convertor FE la FO, Multimode 2Km, conector SC, unmanaged | CTC UNION | FMC-10/100-SC002

244,71
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Sasiu 17 sloturi, 2U, seria FMC

Cod: FMC-CH17-AC     Producator: CTC

Sasiu 17 sloturi, 2U, seria FMC | CTC UNION | FMC-CH17-AC

1.254,94
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Media Converter 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP | CTC UNION | FMC-1001S

424,98
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



MC 10/100/1000BaseT 100/1000BaseX SFP Web Smart OAM/IP | CTC UNION | FMC-2000MS

498,84
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Convertor FE la FO, SM  WDM B, 20Km, unmanaged | CTC UNION | FMC-10/100-SC20B

320,01
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Convertor FE la FO, SM  WDM B, 40Km, unmanaged | CTC UNION | FMC-10/100W/SC40B

Convertor FE la FO, SM WDM A, 40Km, unmanaged

527,07
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Convertor FE la FO, SM  WDM A, 60Km, unmanaged | CTC UNION | FMC-10/100W-SC60A

Cod Produs FMC-10/100W-SC60A Convertor Fast Eth. 10/100BaseTX la FO, WDM (o singura fibra), single-mode, SC, 60Km, type A

432,96
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Convertor FE la FO, SM  WDM B, 60Km, unmanaged | CTC UNION | FMC-10/100W-SC60B

Produs FMC-10/100W-SC60B Convertor Fast Eth. 10/100BaseTX la FO, WDM (o singura fibra), single-mode, SC, 60Km, type B

1.060,42
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Convertor FE la FO, SM  WDM A, 80Km, unmanaged | CTC UNION | FMC-10/100W-SC80A

Produs FMC-10/100W-SC80A Convertor Fast Eth. 10/100BaseTX la FO, WDM (o singura fibra), single-mode, SC, 80Km, type A

545,90
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc