Card 2x10/100Base-TX to 100Base-FX slide-in OAM/IP In-band | CTC UNION | FRM220-10/100A-SC15

Mediaconvertor Blade SM, DualFiber, 1310nm,Card 2x10/100Base-TX to 100Base-FX slide-in OAM/IP In-band, conector SC

638,91
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Repetor 155Mbps cu management WDM 20km type B, 1310nm MM | CTC UNION | FRM220-155MS-SC002-SC20B

1.487,80
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Cartela Dual Converter 10/100BaseTX la 10/100BaseFX | CTC UNION | FRM220-10/100iS-2

568,52
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Repetor 155Mbps cu management WDM 20km type A, 1310nm MM | CTC UNION | FRM220-155MS-SC002-SC20A

1.487,80
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Card 20 km 2-port 10/100Base-TX to 100Base-FX,WDMA In-band | CTC UNION | FRM220-10/100i-2E-SC20A

Media convertor 20 km 2-port 10/100Base-TX to 100Base-FX,WDMA In-band management

411,50
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Card 20 km 2-port 10/100Base-TX to 100Base-FX,WDMB In-band | CTC UNION | FRM220-10/100i-2E-SC20B

Media convertor 20 km 2-port 10/100Base-TX to 100Base-FX,WDMB In-band management

427,75
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



2-Port 10/100Base-TX + 2-port SFP, OAM / IP Managed Switch | CTC UNION | FRM220-10/100AS-2

Card mediaconvertor 2*10/100TX + 2*100FX,SFP-LC OAM 802.3ah

379,02
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Cartela mediaconvertor WDM B, 80Km, In-band managed | CTC UNION | FRM220-10/100i-SC80B

Cartela mediaconvertor WDM A, 80Km, In-band managed

1.575,61
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Cartela mediaconvertor WDM A, 80Km, In-band managed | CTC UNION | FRM220-10/100i-SC80A

Cartela mediaconvertor WDM A, 80Km, In-band managed

860,91
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Cartela mediaconvertor WDM B, 40Km, In-band managed | CTC UNION | FRM220-10/100i-SC40B

Cartela mediaconvertor WDM B, 40Km, In-band managed

530,62
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
la comanda





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc