SFP Fast Ethernet, multimode, dual fiber,1310nm, 2km, LC | XGIGA | XGSF-1303-02-M

82,60
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



SFP Fast Ethernet Bi-Di 1310TX/1550RX WDM type A-10km,SC | XGIGA | XGSF-BS3503-10

115,64
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



SFP Fast Ethernet Bi-Di 1310TX/1550RX WDM type B-10km,SC | XGIGA | XGSF-BS5303-10

115,64
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



SFP Fast Ethernet Bi-Di 1310TX/1550RX WDM type A-20km,SC | XGIGA | XGSF-BS3503-20

82,60
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



SFP Fast Ethernet Bi-Di 1550TX/1310RX WDM type B-20km,SC | XGIGA | XGSF-BS5303-20

82,60
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



SFP Fast Ethernet Bi-Di 1310TX/1550RX WDM type A-40km,SC | XGIGA | XGSF-BS3503-40

209,26
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



SFP Fast Ethernet Bi-Di 1550TX/1310RX WDM type B-40km,SC | XGIGA | XGSF-BS5303-40

209,26
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



SFP Fast Ethernet Bi-Di 1310TX/1550RX WDM type A-80km,SC | XGIGA | XGSF-BS3503-80

286,36
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



SFP Fast Ethernet Bi-Di 1550TX/1310RX WDM type B-80km,SC | XGIGA | XGSF-BS5303-80

286,36
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



SFP Fast Ethernet, multimode, dual fiber,1310nm, 2km, LC | XGIGA | XGSF-1303-02D-M

126,65
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc

Tip fibra optica



Tip transmisie



Distanta de tranmisie