Pigtail LC/PC SM 0.9 mm 1.5 M

Cod: LC/PC Pigtail SM - 1.5M     Producator: OPTICNETWORK

Pigtail LC/PC SM 0.9 mm 1.5 M | OPTICNETWORK | LC/PC Pigtail SM - 1.5M

8,94
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Pigtail SC/PC Simplex SM 1.5m 0.9 mm

Cod: SC/PC SSM 1.5m 0.9MM     Producator: OPTICNETWORK

Pigtail SC/PC Simplex SM 1.5m 0.9 mm | OpticNetwork | SC/PC SSM 1.5m 0.9MM

Pigtail SC/PC Simplex SM 1.5m 3.0 mm

6,39
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Pigtail FO SM FC/PC simplex 2m, 3.0mm | CTC Union | FCP/Pigtail-SS9-2M

Pigtail FO SM 9/125 FC simplex 2m

21,56
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Pigtail FO SM FC simplex 2M 0.9mm

Cod: FC/PC/pigtail SSM 2M     Producator: OPTICNETWORK

Pigtail FO SM FC simplex 2M 0.9mm | OpticNetwork | FC/PC/pigtail SSM 2M

Pigtail FO SM FC simplex 2M 3.0mm

8,72
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Pigtail FO SM FC duplex 2M 3.0mm

Cod: FC/PC/pigtail DSM 2M     Producator: OPTICNETWORK

Pigtail FO SM FC duplex 2M 3.0mm | OpticNetwork | FC/PC/pigtail DSM 2M

Pigtail FO SM FC simplex 2M 3.0mm

14,38
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Pigtail FO SM E2000 simplex 2m | CTC Union | E2000/Pigtail-SS9-2M

109,27
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc

Conector