Pigtail FO SM E2000 simplex 2m | CTC Union | E2000/Pigtail-SS9-2M

103,85
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



FIBER PIGTAIL SM E2000/APC 0,9mm 1,5M | E2000/APC-PIGTAIL

44,93
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Pigtail FO SM FC simplex 1.5M 0.9mm

Cod: FC/PC/pigtail SSM 1.5M     Producator: OPTICNETWORK

Pigtail FO SM FC simplex 1.5M 0.9mm | OPTICNETWORK | FC/PC/pigtail SSM 1.5M

10,13
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Pigtail Lc/Pc SM 0.9 mm 1.5 M

Cod: LC/PC Pigtail SM -1.5 M     Producator: OPTICNETWORK

Pigtail Lc/Pc SM 0.9 mm 1.5 M | OPTICNETWORK | LC/PC Pigtail SM -1.5 M

11,83
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Pigtail LC/PC SM 0.9 mm 1.5 M

Cod: LC/PC Pigtail SM - 1.5M     Producator: OPTICNETWORK

Pigtail LC/PC SM 0.9 mm 1.5 M | OPTICNETWORK | LC/PC Pigtail SM - 1.5M

10,13
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



PIGTAIL MM SC/UPC 0,9mm 1,5M MM/50 OM 2

Cod: SC/PC Pigtail OM 2     Producator: OPTICNETWORK

PIGTAIL MM SC/UPC 0,9mm 1,5M MM/50 OM 2 | OPTICNETWORK | SC/PC Pigtail OM 2

8,63
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Pigtail SC/APC Simplex SM 1.5m 0.9 mm

Cod: SC/APC SSM 1.5m 0.9MM     Producator: OPTICNETWORK

Pigtail SC/APC Simplex SM 1.5m 0.9 mm | OPTICNETWORK | SC/APC SSM 1.5m 0.9MM

9,44
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



PIGTAIL MM OM3 LC/PC 0,9mm 1,5M

Cod: LC/PC Pigtail OM 3     Producator: OPTICNETWORK

PIGTAIL MM OM3 LC/PC 0,9mm 1,5M | OPTICNETWORK | LC/PC Pigtail OM 3

10,64
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



PIGTAIL MM 50/125, OM3 SC/PC 0,9mm 1,5M

Cod: SC/PC Pigtail OM 3     Producator: OPTICNETWORK

PIGTAIL MM 50/125, OM3 SC/PC 0,9mm 1,5M | OPTICNETWORK | SC/PC Pigtail OM 3

9,25
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Pigtail FO SM SC duplex 2M 3.0mm

Cod: SC/PC/pigtail DSM 2M     Producator: OPTICNETWORK

Pigtail FO SM SC duplex 2M 3.0mm | OpticNetwork | SC/PC/pigtail DSM 2M

Pigtail FO SM SC duplex 2M 3.0mm

15,71
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc

Conector