Pigtail FO SM E2000 simplex 2m | CTC Union | E2000/Pigtail-SS9-2M

107,35
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



caseta lipituri 12 lipituri

Cod: tray_5712     Producator: OPTICNETWORK

caseta lipituri 12 lipituri | OPTICNETWORK | tray_5712

caseta cu canturi pentru suportul a 12 suduri caburi de FO- compatibila pentru encloser GPJ-04V5-24

21,66
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



adaptor cuplor SC/PC-SC/PC Duplex

Cod: SC-SC/PC-DSM     Producator: OPTICNETWORK

adaptor cuplor SC/PC-SC/PC Duplex | OPTICNETWORK | SC-SC/PC-DSM

8,40
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Cablu POF(Plastic Optical Fiber)  Duplex SMI, 19M | CTC Union | CAB-SMI-D19

Cablu POF(Plastic Optical Fiber) Duplex SMI, 19M

252,36
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Adaptor FC/PC-LC/PC simplex SM

Cod: FC-LC/PC-SSM     Producator: OPTICNETWORK

Adaptor FC/PC-LC/PC simplex SM | OpticNetwork | FC-LC/PC-SSM

Adaptor cuplor FC/PC-LC/PC simplex SM

131,83
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Adaptor FC/PC-FC/PC simplex MM

Cod: FC-FC/PC-SMM     Producator: OPTICNETWORK

Adaptor FC/PC-FC/PC simplex MM | OpticNetwork | FC-FC/PC-SMM

Adaptor cuplor FC/PC-FC/PC simplex MM

3,77
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Adaptor FC/PC-FC/PC simplex SM

Cod: FC-FC/PC-SSM     Producator: OPTICNETWORK

Adaptor FC/PC-FC/PC simplex  SM | OpticNetwork | FC-FC/PC-SSM

Adaptor cuplor FC/PC-FC/PC simplex SM

5,65
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Adaptor FC/PC-FC/PC simplex  SM hexagonal | OPTICHINA | FC-FC-PC SSM hexag

Adaptor FC/PC-FC/PC simplex SM hexagonal

7,53
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Adaptor SC/PC-SC/PC simplex Single Mode

Cod: SC-SC/PC-SSM     Producator: OPTICNETWORK

Adaptor SC/PC-SC/PC simplex Single Mode | OpticNetwork | SC-SC/PC-SSM

Adaptor cuplor SC/PC-SC/PC simplex Single Mode

5,14
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Atenuator SC/PC 5dB

Cod: ATTSC05     Producator: OPTICNETWORK

Atenuator SC/PC 5dB | OPTICNETWORK | ATTSC05

Atenuator SC/APC 5dB

64,97
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc