LC/PC Pigtail SM - 1.5M 0.9mm G657A1 LSZH | XGIGA | P-LC-SM 1.5M

6,28
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



adaptor cuplor SC/PC-SC/PC Duplex

Cod: SC-SC/PC-DSM     Producator: OPTICNETWORK

adaptor cuplor SC/PC-SC/PC Duplex | OPTICNETWORK | SC-SC/PC-DSM

8,97
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



DUPLEX FIBER PATCH CORD SM LC-LC 3M 2.0mm G657A1 LSZH | XGIGA | LC-LC DSM 3M

23,40
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



caseta lipituri 12 lipituri

Cod: tray_5712     Producator: OPTICNETWORK

caseta lipituri 12 lipituri | OPTICNETWORK | tray_5712

caseta cu canturi pentru suportul a 12 suduri caburi de FO- compatibila pentru encloser GPJ-04V5-24

25,16
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
la comanda



DUPLEX FIBER PATCH CORD SM SC-SC 3M 2.0mm G657A1 LSZH | XGIGA | SC-SC DSM 3M

22,65
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



DUPLEX FIBER PATCH CORD SM SC-LC 3M 2.0mm G657A1 LSZH | XGIGA | SC-LC DSM 3M

23,01
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



PIGTAIL MM OM4 LC/PC 0.9mm 1.5M 2.0mm G657A1 LSZH | XGIGA | P-LC-OM4 1.5M

13,60
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
la comanda



Cablu POF(Plastic Optical Fiber)  Duplex SMI, 19M | CTC Union | CAB-SMI-D19

Cablu POF(Plastic Optical Fiber) Duplex SMI, 19M

293,12
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Adaptor SC/PC-LC/PC simplex

Cod: SC-LC/PC-S SUY     Producator: SUYOU

Adaptor SC/PC-LC/PC simplex | SUYOU | SC-LC/PC-S  SUY

166,24
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Adaptor FC/PC-LC/PC simplex SM

Cod: FC-LC/PC-SSM     Producator: OPTICNETWORK

Adaptor FC/PC-LC/PC simplex SM | OpticNetwork | FC-LC/PC-SSM

Adaptor cuplor FC/PC-LC/PC simplex SM

153,12
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc