Departament Vanzari
+4 021 323.78.30
+4 021 322.48.30
Email_sales2

Str. Vlad Dracul nr 6
sector 3, cod 031197
Bucuresti

468,46
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil




Descriere

Convertor Fast Eth la f.o. WDM singlemode, 20Km, conector SC single, full featured management, LLF, bloc optic tip A (Tx:1310nm, Rx:1550nm), SNMP, alimentare directa 220V
Specificatii tehnice

Convertor Fast Eth la f.o. WDM singlemode, 20Km, conector SC single, full featured management, LLF, bloc optic tip A (Tx:1310nm, Rx:1550nm), SNMP, alimentare directa 220V
Drivere, Firmware Si Alte Documente


PDF  Descarcati fisierul PDF cu specificatiile complete