Departament Vanzari
+4 021 323.78.30
+4 021 322.48.30
Email_sales2

Str. Vlad Dracul nr 6
sector 3, cod 031197
Bucuresti

1.358,46
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil




Descriere

Specificatii tehnice

4Canale per card conversie 10/100Base-TX to 100Base-FX Converter

Functie auto-negotiation sau forced mode

Auto MDI/MDIX

Forward 1600 bytes (Max.) packets

suporta Q in Q double tagg

Suporta IEEE 802.1q Tag VLAN

Suporta monitorizare si configurare locala

Suporta control de trafic (Pause)

Suporta functia Link Fault Pass through

Suporta Loop Back Test

Auto Laser Shutdown (ALS)

Drivere, Firmware Si Alte Documente


PDF  Descarcati fisierul PDF cu specificatiile complete
 
Convertor Fast Eth. 10/100BaseTX la FO, single-mode, SC, 15Km
Politica de prelucrare a datelorNota de informare cu privire la prelucrarea datelor in scop de marketing direct
© 2009 • SC RAL Computers SRL • RO5204613 • J40/1203/25.01.1994 • Bucuresti, str. Vlad Dracul nr. 6 • Termeni si conditii