Departament Vanzari
+4 021 323.78.30
+4 021 322.48.30
Email_sales2

Str. Vlad Dracul nr 6
sector 3, cod 031197
Bucuresti

425,63
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil




Descriere

miniGBIC singlemode 1000BaseLHX, max.40Km, 1310nm, LC
Specificatii tehnice

miniGBIC singlemode 1000BaseLHX, max.40Km, 1310nm, LC
Drivere, Firmware Si Alte Documente


PDF  Descarcati fisierul PDF cu specificatiile complete