Modul miniGBIC Fast Eth WDM B 20Km

Cod: SFS-5020-WB     Producator: CTC

Modul miniGBIC Fast Eth WDM B 20Km | CTC Union | SFS-5020-WB

Modul miniGBIC Fast Ethernet WDM B 20Km, numai pentru slot Fast Ethernet

128,84
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Modul miniGBIC 1000BaseLHX 40Km SM | CTC Union | SFS-7040-L31

miniGBIC singlemode 1000BaseLHX, max.40Km, 1310nm, LC

429,47
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Modul miniGBIC 1000BaseLHX 40Km 1550nm SM | CTC Union | SFS-7040-X55

miniGBIC singlemode 1000BaseLHX, max.40Km, 1550nm, LC

486,73
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Modul miniGBIC 1000BaseZX 80Km SM 1550nm | CTC Union | SFS-7080-Z55

miniGBIC singlemode 1000BaseZX, max.80Km, 1550nm, LC

612,71
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Modul miniGBIC 1.25Gbps WDM A 1310TX/1550RX 10 Km, LC | CTC Union | SFS-7010-WA

miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 10Km, LC

137,43
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



SFP 1.25Gbps WDM A 1310TX/1550RX 10 Km, LC | APC | AK1312-10

modul miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 10Km, LC,

85,89
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



SFP 1.25Gbps WDM B 1550TX/1310RX 10 Km, LC | APC | AK1512-10

miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM B, 10Km, LC

114,53
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Modul miniGBIC 1.25Gbps WDM A 1310TX/1550RX 20 Km, LC | CTC Union | SFS-7020-WA

miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM A, 20Km, LC

137,43
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Modul miniGBIC 1.25Gbps WDM B 1550TX/1310RX 20 Km, LC | CTC Union | SFS-7020-WB

miniGBIC singlemode 1000BaseLX BiDi WDM B, 20Km, LC

188,96
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



1.25G  miniGbic SFP Uni-directional -1310nm -40km, LC | XGIGA | XSFP-1.25G-LHX-cs

1.25G miniGbic SFP Uni-directional -1310nm -40km, LC

383,66
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc

Distanta de transmisie






Tip FO


Tip transmisie



Viteza de transmisie



Tip modul FO